Čištění pleti

 

Najpredávanejšie

9
49 1949
Značky
Typ pleti
Účinok
Vek

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • bamboo Kód: 116
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Čistiaca maska s bambusovým uhlím. Zlepšuje vzhľad pokožky - čistí pleť a póry. Maska regeneruje bunky, dodáva pleti potrebné minerály a má antioxidačné účinky

  €7,75 bez DPH €9,30
 • tonic Kód: 122
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Dočisťovacej tonikum sa šetrne stará o pleť. Je možné ho použiť ako pleťovú vodu, alebo po odličovacím oleji, kedy zbavuje pocitu mastnej pokožky.

  €8,07 bez DPH €9,68
 • cleansingOil Kód: 95
  Skladom (3 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Dvojfázový odličovací olej šetrne odličuje klasický i vodeodolný make-up, zbavuje pleť všetkých nečistôt a zanecháva pokožku jemnú a hladkú.

  €11,31 bez DPH €13,57
 • COCO Kód: 125
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Sprchové peelingové mlieko odstraňuje nečistoty z pokožky. Obsahuje přírodný polymér P3HB, ktorý nahrádza funkciu mikoplastov. Prírodný polymér sa v sprchovacom mlieku objavuje vo forme bielych kúskov, ktoré spoločne s kokosovým olejom a vôňou prinášajú tropický zážitok.

  €11,31 bez DPH €13,57
 • Vianočný balíček telovej kozmetiky Tip Výpredaj Kód: 174
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Sprchové mlieko a ručne vyrábané mydlo čistia pokožku pomocou prírodného polyméru P3HB, ktorý sa na rozdiel od bežne používaných mikroplastov po použití rozkladá na prírodné látky, a preto neškodí prírode. Obidva prípravky navyše pokožku zjemňujú, ľahko hydratujú a zanechávajú krásnu kokosovú vôňu. 

  €11,63 bez DPH €13,96
 • Vianočný balíček pre čistenie pleti Tip Výpredaj Kód: 164
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica prípravkov vyčistí aj citlivú pokožku do posledného póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsiahnuté prírodné oleje pokožku vyživia. Prebytočné nečistoty dočistí hydratačné tonikum a usadené póry uvoľní čistiaca maska ​​pomocou aktívneho bambusového uhlia, ktoré odstráni aj čierne bodky.

  €24,43 bez DPH €29,32
 • odlicovani Kód: 139
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica prípravkov vyčistí aj citlivú pokožku do posledného póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsiahnuté prírodné oleje pokožku vyživí. Prebytočné nečistoty dočistí hydratačné tonikum a usadené póry uvoľní čistiaca maska pomocou aktívneho bambusového uhlia, ktoré odstráni aj čierne bodky.

  €27,13 bez DPH €32,55
 • Vianočný balíček pre mužov Tip Výpredaj Kód: 175
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Pocit z jemnej a neporušenej pokožky aj pew pány. Balíček kombinuje sérum, ktoré revitalizuje a upokojuje pleť po holení, regeneračný nočný krém a sprchové mlieko, ktoré zbavia pokožku nečistôt.

  €40,54 bez DPH €48,65

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom