Balíčky

 

Najpredávanejšie

13
76 11376
Značky
Typ pleti
Účinok
Vek

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

 • Vianočný balíček telovej kozmetiky Tip Výpredaj Kód: 174
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Sprchové mlieko a ručne vyrábané mydlo čistia pokožku pomocou prírodného polyméru P3HB, ktorý sa na rozdiel od bežne používaných mikroplastov po použití rozkladá na prírodné látky, a preto neškodí prírode. Obidva prípravky navyše pokožku zjemňujú, ľahko hydratujú a zanechávajú krásnu kokosovú vôňu. 

  €11,63 bez DPH €13,96
 • Vianočný balíček pre čistenie pleti Tip Výpredaj Kód: 164
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica prípravkov vyčistí aj citlivú pokožku do posledného póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsiahnuté prírodné oleje pokožku vyživia. Prebytočné nečistoty dočistí hydratačné tonikum a usadené póry uvoľní čistiaca maska ​​pomocou aktívneho bambusového uhlia, ktoré odstráni aj čierne bodky.

  €24,43 bez DPH €29,32
 • odlicovani Kód: 139
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica prípravkov vyčistí aj citlivú pokožku do posledného póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsiahnuté prírodné oleje pokožku vyživí. Prebytočné nečistoty dočistí hydratačné tonikum a usadené póry uvoľní čistiaca maska pomocou aktívneho bambusového uhlia, ktoré odstráni aj čierne bodky.

  €27,13 bez DPH €32,55
 • Vianočný balíček krémov Tip Výpredaj Kód: 173
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica ľahkých a šetrných krémov poteší každého. Denný krém pleti dodá nevyhnutné látky, ktoré pleti pomôžu vysporiadať sa s nepriaznivými okolitými vplyvmi a nočný krém pomôže k regenerácii pokožky počas spánku. Očný krém rozžiari a vyhladí očné okolie.

  €29,10 bez DPH €34,92
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 50+ Tip Výpredaj Kód: 172
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Kozmetická starostlivosť, ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť. 

  €34,97 bez DPH €41,96
 • hydratacni50 Kód: 115
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Pleť po päťdesiatke stráca svoju pružnosť a i nenápadné vrásky na pleti viac vyniknú. Preto si zrelá pleť zaslúži starostlivosť na mieru- takú, ktorá pokožku vyživí, zregeneruje a zredukuje vrásky.

  €38,86 bez DPH €46,63
 • Vianočný balíček pre mužov Tip Výpredaj Kód: 175
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Pocit z jemnej a neporušenej pokožky aj pew pány. Balíček kombinuje sérum, ktoré revitalizuje a upokojuje pleť po holení, regeneračný nočný krém a sprchové mlieko, ktoré zbavia pokožku nečistôt.

  €40,54 bez DPH €48,65
 • ocniokoli Kód: 103
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Balíček obsahuje NAFIGATE HydraLift Complex Eye-Cream, vyhladzujúci podoční masku Nano Eye Lift, NAFIGATE Očné Sérum a zdarma získate vzorek NAFIGATE regeneračného nočného krému.

  €42,88 bez DPH €51,45
 • Kopie souboru Hydratační péče 25+ Kód: 70
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Balíček obsahuje NAFIGATE Kyselinu Hyalurónovú, NAFIGATE Očné sérum, NAFIGATE hydratačný denný krém, NAFIGATE regeneračný nočný krém a zdarma získate vzorek NAFIGATE CC krém.

  €51,73 bez DPH €62,07
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 30+ Tip Výpredaj Kód: 165
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Kozmetika ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť.

  €67,59 bez DPH €67,59
 • Balíček hydratačnej starostlivosti 40+ Kód: 71
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Balíček obsahuje AFIGATE Anti-Aging Sérum, NAFIGATE Očné sérum, NAFIGATE hydratačný denný krém, NAFIGATE regeneračný nočný krém a zdarma získate vzorek NAFIGATE CC krém.

  €63,10 bez DPH €75,72

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom