Pleťové krémy

 

Najpredávanejšie

11
42 11142
Značky
Typ pleti
Účinok
Vek

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

 • hlc Kód: 102
  Skladom (4 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Očný krém zosvetľuje kruhy pod očami, potlačuje tvorbu viditeľných žiliek v tvári a regeneruje citlivú pleť očného okolia. Kyselina hyalurónová vyhladzuje vrásky i mimické ryhy. Krém dodáva pleti okolo očí potrebné vitamíny a kyseliny. 

  €9,69 bez DPH €11,63
 • dk Kód: 48
  Skladom (> 5 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Hydratačný denný krém s kyselinou hyalurónovou do hĺbky hydratuje zrelú pleť i pokožku s prvými príznakmi stárnutia. Kyselina hyalurónová vyhladzuje vrásky, výťažok z červenej riasy navyše podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu. Výsledkom je dlhodobo hladká a hydratovaná pleť bez vrások. 

  €11,31 bez DPH €13,57
 • NK Kód: 51
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Regeneračný nočný krém s kyselinou hyalurónovou je vhodnou každodennou regeneráciou taktiež pre citlivú pleť. Kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky. Šípkový a arganový olej dodávajú vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré obnovujú narušenú kožnú bariéru.

  €11,31 bez DPH €13,57
 • cc Kód: 62
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  CC tónovací krém s kyselinou hyalurónovou zjednoťuje odtiene citlivej pleti. Obsahuje drobné guličky pigmentu, ktoré sa po rozotrení uvoľnia a dodávajú pleti rovnomerne hnedastý tón. Ľahký, vysoko hydratačný krém pomáha vyrovnať nerovnomerné začervenanie pokožky.

  €12,93 bez DPH €15,52
 • src Kód: 113
  Skladom (3 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Skin Recovery Cream dodáva zrelej pleti vitamíny, minerály a antioxidanty a prispieva k redukcii vrások. Krém je určený predovšetkým pre ženy a mužov starších ako 50 rokov. 

  €14,55 bez DPH €17,46
 • Vianočný balíček krémov Tip Výpredaj Kód: 173
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica ľahkých a šetrných krémov poteší každého. Denný krém pleti dodá nevyhnutné látky, ktoré pleti pomôžu vysporiadať sa s nepriaznivými okolitými vplyvmi a nočný krém pomôže k regenerácii pokožky počas spánku. Očný krém rozžiari a vyhladí očné okolie.

  €29,10 bez DPH €34,92
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 50+ Tip Výpredaj Kód: 172
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Kozmetická starostlivosť, ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť. 

  €34,97 bez DPH €41,96

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom