Pleťové séra

 

Najpredávanejšie

15
42 11542
Značky
Typ pleti
Účinok
Vek

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • HA Kód: 3
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics
  Sérum na vrásky Hyaluron Essential kombinuje nízko- aj vysokomolekulárne molekuly 100% čistej kyseliny hyalurónovej vo vysokej koncentrácii 2%. Vďaka tomu funguje nielen na povrchu pokožky, ale aj v hlbších vrstvách pokožky (v dermise), kde vznikajú vrásky. Neobsahuje parabény ani parfumáciu.
   

  €12,93 bez DPH €15,52
 • OS Kód: 8
  Skladom (> 5 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics
  Základom očného séra je kyseliná hyalurónová, ktorá hydratuje a vypína pleť aj v najhlbších vrstvách pokožky. Prírodné látky s obsahom aktívnych zložiek REVITALIN PF majú vedeckydokázaný efekt pre zvýšenie prísunu kyslíka pokožke na celulárnej úrovni, a tým viditeľne zlepšujú vzhľad a kvalitu pokožky. Neobsahuje parabény ani parfumáciu.
   

  €16,18 bez DPH €19,41
 • Návrh bez názvu (1) Kód: 162
  Skladom (> 5 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  3% koncentrácia kyseliny hyalurónovej intenzívne hydratuje vo všetkých vrstvách pokožky a zabraňuje tvorbe vrások v bode ich vzniku. Oligopeptidy dodávajú pleti rastové hormóny, ktoré revitalizujú a omladzujú kožné bunky. Vďaka tomu redukujú vrásky a zlepšujú elasticitu pleti. Ide o typy peptidov s najrýchlejšou odozvou na kozmetickom trhu.

  €17,79 bez DPH €21,35
 • AA Tip Kód: 46
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Hyaluron Anti-Aging je unikátne liftingové sérum. Základom je kyselina hyalurónová, ktorá pôsobí ako na povrchu pokožky, tak aj v hlbších vrstvách pleti. Sérum obsahuje až 7 % aktívnych látok, mezi ktoré patrí Liftonin Xpert. Tato látka prispieva k dlhodobej obnove kolagénu v pokožke. 

   
   

  €24,31 bez DPH €29,17
 • srs Kód: 112
  Skladom (> 5 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Skin Recovery Serum vysoko hydratuje a bojuje proti starnutiu zrelej pleti. Je určené predovšetkým pre ženy a mužov starších ako 50 rokov.

  €24,31 bez DPH €29,17
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 50+ Tip Výpredaj Kód: 172
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Kozmetická starostlivosť, ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť. 

  €34,97 bez DPH €41,96

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom