Pre kozmetičky

 

Partnerstvo s kozmetičkami a ich klientkami je pre nás jednou zo základných hodnôt našej značky. Všetky produkty starostlivo vymýšľame a testujeme tak, aby vyhovovali všetkým typom pleti. A práve kozmetičky a ich spätná väzba nám pri vývoji produktov najviac pomáhajú.

„Vítam Vás v sekcii pre profesionálne kozmetičky. Nájdete tu kompletnú ponuku produktov pre profesionálne ošetrenie vo Vašom salóne, informácie o špeciálnych akciách a plánovaných seminároch. Ak Vám tu nejaká informácia chýba alebo sa chcete na niečo opýtať, dajte mi vedieť.“

Jana Křivová
Obchodní Manažer

 

Prečo je naša kozmetika v solónoch obľúbená 
NFGT_IKONY_Setrnost-01 NFGT_IKONY_Ucinnost NFGT_IKONY_Vyzkum NFGT_IKONY_Zakaznice

Kozmetiku sami vyrábame
Máme tak absolútny prehľad o použitých látkach a ich vzájomnom pôsobení.

 

 Dokonale poznáme svoje produkty
Účinky každého produktu sme testovali doslova na vlastnej koži. Povieme vám, akú má štruktúru, aj ako pôsobí.

Skutočne osobný prístup
Kozmetičkám ponúkame odborné školenia o procedúrach i produktoch. Poznáte nás menom a venujú sa vám stále rovnakí ľudia.

Možnosť podieľať sa na vývoji
Naša kozmetika nevzniká náhodne. Produkty vyvíjame a upravujeme podľa vašich potrieb.

  

Staňte sa partnerským kozmetickým salónom NAFIGATE
 Stačí mať IČO na odbor kozmetička a môžete bez obmedzenia využívať všetky výhody.

  • Speciálne veľkoobchodné ceny.
  • Každý mesiac nová cenová akcia.
  • Pripravené typy ošetrenia vrátane nákladov.
  • Produkty a špeciálne balenia určené len pre kozmetičky.
  • Odber produktov v ľubovoľnom množstve.
  • O chystaných novinkách viete ako prvá.
  • Spolupráca na testovaní nových produktov.
  • Bezplatné vzorčeky prípravkov
  • Členstvo v expertnej skupine kozmetičiek.
  • Všeobecné odborné poradenstvo.

 

Začnite vyplnením krátkeho formulára

Náš tím

U nás máte istotu individuálnej starostlivosti. Vždy sa môžete ozvať Šárke alebo Jane.

Produkty, ich účinky aj stav naskladnenia prípravkov máme v malíčku. A zložitejšie otázky obratom konzultujeme s našou farmaceutkou, chemikom alebo lekárkou.

 

sarka

Šárka Schauerová
ODBORNÁ KONZULTANTKA PRE SR 

+420 733 162 763 

sarka.schauerova@nafigatecosmetics.cz

„Poradím s výberom produktov a zakomponovaním do kozmetických procedúr. Môžeme sa tiež dohodnúť na schôdzke, rada vás osobne navštívim a všetko ukážem a vysvetlím v pohodlí vášho salónu."

jana-02-web-kruh-vyrez

Jana Křivová
OBCHODNÍ MANAŽER

jana.krivova@nafigatecosmetics.cz

"Máte vlastný e-shop alebo predajňu a zaujali Vás produkty NAFIGATE Cosmetics? Napíšte mi a dohodneme sa na spolupráci."

 

 

Profesionálna hygiena v kozmetickom salóne

Hygiena v kozmetickom salóne je veľmi dôležitou súčasťou pre zaistenie bezpečnosti kozmetičiek aj zákazníkov, ktorí prichádzajú do salónu.

Preto sme sa rozhodli do ponuky zaradiť tiež ochranné rúška a certifikované virucídne dezinfekčné prostriedky, ktoré dodajú vašim zákazníkom maximálny pocit istoty a ochrany počas kozmetickej starostlivosti.

Produkty spoločnosti Schulke odrážajú svojou kvalitou viac ako 130 rokov skúseností a poskytujú kompletnú ochranu ľuďom a materiálom proti vírusom, infekciám a ďalšej kontaminácii. Produkty spĺňajú najprísnejšie hygienické normy, sú maximálne efektívne a zároveň majú veľmi príjemné užívateľské vlastnosti, takže ich môžete používať kedykoľvek za bežnej prevádzky.

Podľa nariadenia vlády Slovenskej republiky, s účinnosťou od 6.5.2020 až do odvolania bolo stanovené dodržiavanie zvýšených hygienických opatrení v maloobchodných prevádzkach a prevádzkach vykonávajúcich služby (Nariadenie vlády SR).

Pripravili sme pre vás grafický prehľad uvedených hygienických opatrení, ktorý je nutné viditeľne umiestniť na všetky vstupy do prevádzky.(Bezp. a Hyg. pokyny_podrobnéBezp. a Hyg. pokyny_stručné)

Profesionální dezinfekce

Šetrnů kozmetiku vyrábame s vašou pomocou

Než začneme vymýšľať nový produkt, konzultujeme jeho využitie s partnerskými kozmetickými salónmi. Následne prípravok prototypujeme a testujeme sami na sebe i v spolupráci s kozmetickými salónmi. Vďaka tomu ste s nami v blízkom kontakte, máte prehľad, čo sa chystá, a môžete ovplyvniť konečnú podobu NAFIGATE kozmetiky.

Ako sme testovali zimný krém

 

„Dobrý den, vzorek dorazil - děkuji. Krém je hutnější než běžný denní a připadá mi takový zklidňující. Jen ještě nejsou mrazy, a tak si nechávám zbytek, až budou. Zatim ok, myslím, že se povedl.????”

Naděžda Tučková

 

„Dobrý den krém super, je hustější, takže na zimu fajn, nechávám si ho, až přijde. ???? Jen jsem se chtěla ještě zeptat, zda ho budu moct „máznout" i dcerce, která má 2 a půl roku.???? Děkuji.”

Renata Loučková

 

TESTOVANIE PRODUKTOV PRAVIDELNE OHLASUJEME NA NAŠEJ SKUPINE "KOZMETIČKY SI RADIA"

Chem sa stať členom

 

Produkty vyvinuté špeciálne pre kozmetičky

Kabinetné balenia obľúbených produktov

Pre komfortnejšiu prácu v salóne pre vás máme pripravené produkty vo väčších baleniach - od nanovláknových masiek, cez krémy a séra, až po pleťové masky.

 kabinetní

Všetko k profesionálnej starostlivosti v salóne

Ctíme komplexnosť ošetrenia, a preto u nás nájdete produkty pre celý proces od odlíčenia po záverečnú relaxáciu. Pomôžeme Vám zostaviť ošetrenie na mieru podľa vašej klientely. Poradíme vám, ako kombinovať produkty NAFIGATE podľa rôznych kritérií.

Špeciálne do kozmetických salónov ponúkame napríklad upokojujúci olej, hydratačnú penu alebo masážny olej s kardamómom.

 vizubb

Nanovláknové masky

Pre ošetrenie v kozmetických salónoch ponúkame niekoľko druhov masiek Nano Lifting, ktoré vyžadujú aplikáciu od kozmetičky. Technológia, ktorej účinok potvrdil aj Štátny zdravotnícky ústav, neinvazívne a okamžite redukuje vrásky na čele, okolo úst aj na krku. Membrány sme vyvinuli špeciálne pre kozmetičky do salónov.

 vizu NEL komplet rozlozeny PPT
 
 
 
Stretnime sa osobne - organizujeme kurzy a školenia

Chceme, aby každá kozmetička podrobne poznala našu kozmetiku a vedela o spôsoboch, akými ju uplatniť.

Preto organizujeme produktové školenia, certifikované semináre mezoterapie a ďalšie kurzy, ktoré ich absolventom umožnia rozšíriť vedomosti a ponuku svojho salónu.

1_HA_1

 Produktové školenie

s certifikátom 

8 EUR

Zoznámime vás s celým produktovým portfóliom šetrnej kozmetiky NAFIGATE. Vďaka školeniu získate prehľad o zložení prípravkov, ich správnom použití aj o predajných argumentoch pre vaše klientky.

Zistiť miesto a termín konania

Seminár mezoterapie

s certifikátom

24 EUR

Dôkladne vám predstavíme techniku mezoterapie dermapenom. Prakticky si vyskúšate postup procedúry a zoznámite sa s účinkami tejto neinvazívnej metódy.


Máte záujem o naše preškolenie? Chcete začať s mezoterapiou, napíšte nám. Radi Vás prídeme preškoliť.

Zistiť miesto a termín konania

 

 

Čo hovoria kozmetičky o školeniach a kurzoch

"Velmi pekne ďakujem ze som sa mohla zúčastniť školenia, ste profesionálne, teším sa na spoluprácu s vami"

Andrea Hermanová

 

„Před 2 roky jsem se zúčastnila školení firmy NAFIGATE s paní Ihnatíkovou. Školení se týkalo dermapera. Prezentace paní Ihnatíkové byla věcná, jasná a srozumitelná. Dermapero předvedla a my si mohly práci na modelce přímo vyzkoušet. Zapracování kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev pokožky mě zaujalo natolik, že jej od té doby při procedurách využívám."

Dana Davidová