Preskúmajte zloženie vyživujúcej masky Pearly Nourishing Mask

Znečistené životné prostredie spoločne s hektickou životosprávou pripravuje pre zrelú pokožku mnoho nástrah. Dym, chemikálie a pesticídy sú len niektoré zo zdrojov voľných radikálov, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú správnu funkciu kožných buniek. Pleťová maska ​​Pearly Nourishing Mask pokožku po štyridsiatke vyživí, regeneruje a posilní jej obranyschopnosť. Prečítajte si, ktoré látky stoja za týmito účinkami.

Obr. 0 pearly

Perličky vitamínu E prenikajú hlboko do kože

Tokoferol, lepšie známy pod názvom vitamín E, označuje telu prirodzený súbor látok, ktorý sa významne podieľa na ochrane pleti pred voľnými radikálmi a zároveň podporuje hydratačnú funkciu kyseliny hyalurónovej. Pri vystavovaní sa UV žiareniu a s pribúdajúcim vekom však hladina vitamínu v pokožke klesá, a preto ho musíme telu dodávať.

Pearly Nourishing Mask obsahuje vitamín E vo forme bielych perličiek, ktoré sa pri kontakte s pokožkou rozložia a ich obsah sa do nej lepšie vstrebáva. Pleť tak získa bohatú zásobu antioxidantov, vďaka ktorým môže čeliť všetkým vonkajším nepriaznivým vplyvom.

Obr. 1 pearly

Znečistené mestské ovzdušie môže dať pokožke poriadne zabrať. Pearly Nourishing Mask pomáha pleť pred takými dôsledkami chrániť. Stačí ju aplikovať 2 × týždenne.

Aminokyseliny pôsobia na pokožku vo dne aj v noci

Komplexná zmes aminokyselín chráni pokožku počas dňa proti dopadom životného prostredia a v noci ju regeneruje. Okrem týchto efektov aminokyseliny tiež odbúravajú prejavy starnutia, ktoré voľné radikály zapríčiňujú. Pleť tak zostáva jemná, pružná a hydratovaná.

Minerály chránia a posilňujú kožné bunky

Vonkajšie vplyvy neustále vyčerpávajú kožné bunky, ktoré sa im bez potrebnej energie neubránia. Minerály, ktoré maska ​​spoločne s antioxidantmi obsahuje, bunky účinne posilnia.

  • Horčíkpodporuje správny chod imunitného systému buniek.
  • Meďpodporuje syntézu keratínu, ktorý pleť potrebuje pre tvorbu ochrannej vrstvy na jej povrchu.
  • Zinok podporuje syntézu kolagénových vláken a stará sa o to, aby dochádzalo k správnemu bunkovému vývoju.

 

Ovzdušia UV žiarenie stres

Voľné radikály sú výsledkom nepriaznivých vonkajších vplyvov a nezdravého životného štýlu. Pokiaľ miera antioxidantov neodpovedá počtu voľných radikálov, dochádza k poškodeniu pokožky.

Vrásky zmierňuje kyselina hyalurónová

Ochranné účinky pleťovej masky doplňuje kyselina hyalurónová, ktorá pokožku hydratuje. Je nízkomolekulárna a vďaka tomu dokáže prenikať skrze prvú vrstvu pokožky až do dermis, kde vrásky vznikajú a tam ich spoľahlivo redukovať.

Ďalšie pomocné látky

Aqua

Voda, pôsobí ako rozpúšťadlo.

Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer

Polymér, ktorý stabilizuje konzistenciu produktu.

Triethanolamine

Organická zlúčenina zvyšujúca pH produktu.

Phenoxyethanol

Triethylene Glycol

Konzervanty so stabilizačnými vlastnosťami. Predlžujú životnosť produktu.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.