Reálné ženy

Zuzana, 28 rokov

na materskej dovolenke

reálné ženy produkt (6)

Refreshing Water with Liposomes

"Moje meno je Zuzana, mám 28 rokov, pochádzam z mesta Nitra, momentálne som na materskej dovolenke s 1,5 ročnou dcérkou. Inak pracujem v oblasti marketingu, ktorý som aj študovala na vysokej škole. Vo voľnom čase sa venujem môjmu blogu, ktorý je zameraný na tému krásy. Baví ma skúšať nové kozmetické produkty a zdieľať svoje skúsenosti s nimi prostredníctvom sociálnych sietí. Najväčším relaxom je pre mňa líčenie, fotenie líčení, alebo produktov a následná úprava fotiek. Samozrejmosťou je aj starostlivosť o pleť, ktorá je teraz intenzívnejšia, keďže moja pleť je unavená a po pôrode prešla rôznymi zmenami. Pekná pleť je základom dobre vyzerajúceho líčenia, takže sa treba starať aj o ňu."

Aký na vás kozmetika NAFIGATE urobila dojem?
"Veľmi dobrý. Páči sa mi portfólio vašich produktov, dizajn aj cenová dostupnosť. "

Ako sa vám kozmetika používala?
"Pleťový sprej používam každé ráno po vyčistení pleti. Má príjemnú, nenápadnú vôňu. Pleť po ňom zostáva hydratovaná, svieža a rozjasnená. Na vlasy sprej aplikujem po umytí, keď sú vlasy už takmer suché. Dodáva im lesk a končeky vlasov sa ľahšie rozčesávajú."

Vidíte na sebe účinok kozmetiky?
"Áno, pleť je viditeľnejšie rozjasnená a pôsobí menej unavene. Vlasy sú lesklejšie."

Aké sú podľa vás pozitíva a negatíva kozmetiky NAFIGATE?
"Vo všeobecnosti ťažko povedať, keďže ju vnímam ako novú značku na trhu. Negatívom pleťového spreji je rozprašovač, ktorý sa ťažšie stláča."

Chcem vyživujúci osviežujúci pleťovú vodu >

 

 

Helena_web_kruh_vyrez

 

Helena Palicová
vedúci zákaznického servisu

Rada vám poradím s výberom vhodného prípravku, nákupom alebo akoukoľvek nejasnosťou.

info@nafigatecosmetics.sk

+ 420 733 144 437