COCONUT PEELING MILK VÁM AUTOMATICKY PRIDÁME PRI OBJEDNÁVKE NAD 56 EUR

Reálné ženy

Zuzana, 28 rokov

na materskej dovolenke

reálné ženy produkt (6)

Refreshing Water with Liposomes

"Moje meno je Zuzana, mám 28 rokov, pochádzam z mesta Nitra, momentálne som na materskej dovolenke s 1,5 ročnou dcérkou. Inak pracujem v oblasti marketingu, ktorý som aj študovala na vysokej škole. Vo voľnom čase sa venujem môjmu blogu, ktorý je zameraný na tému krásy. Baví ma skúšať nové kozmetické produkty a zdieľať svoje skúsenosti s nimi prostredníctvom sociálnych sietí. Najväčším relaxom je pre mňa líčenie, fotenie líčení, alebo produktov a následná úprava fotiek. Samozrejmosťou je aj starostlivosť o pleť, ktorá je teraz intenzívnejšia, keďže moja pleť je unavená a po pôrode prešla rôznymi zmenami. Pekná pleť je základom dobre vyzerajúceho líčenia, takže sa treba starať aj o ňu."

Aký na vás kozmetika NAFIGATE urobila dojem?
"Veľmi dobrý. Páči sa mi portfólio vašich produktov, dizajn aj cenová dostupnosť. "

Ako sa vám kozmetika používala?
"Pleťový sprej používam každé ráno po vyčistení pleti. Má príjemnú, nenápadnú vôňu. Pleť po ňom zostáva hydratovaná, svieža a rozjasnená. Na vlasy sprej aplikujem po umytí, keď sú vlasy už takmer suché. Dodáva im lesk a končeky vlasov sa ľahšie rozčesávajú."

Vidíte na sebe účinok kozmetiky?
"Áno, pleť je viditeľnejšie rozjasnená a pôsobí menej unavene. Vlasy sú lesklejšie."

Aké sú podľa vás pozitíva a negatíva kozmetiky NAFIGATE?
"Vo všeobecnosti ťažko povedať, keďže ju vnímam ako novú značku na trhu. Negatívom pleťového spreji je rozprašovač, ktorý sa ťažšie stláča."

Chcem vyživujúci osviežujúci pleťovú vodu >

 

Veronika Gebauerová

Veronika Gebauerová
vedúci zákaznického servisu

Rada vám poradím s výberom vhodného prípravku, nákupom alebo akoukoľvek nejasnosťou.

info@nafigatecosmetics.sk

+421 949 818 238

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.