Reálné ženy

Martina, 30 ROKOV

Copywriterka

reálné ženy produkt

očný krém

„Som neustále v pohybe. Behám, leziem po skalách a víkendy trávim najčastejšie v prírode. Vôbec sa nelíčim, nemám na to čas a ani ma to nebaví. Preto oceňujem, keď je kozmetika skladná a aplikuje sa ľahko.

Vrásky zatiaľ veľmi neriešim. Nejaké na čele mám, ale pretože nosím ofinu, nie sú vidieť. Trápia ma ale kruhy pod očami. Má ich aj moja mamka a babička, skrátka rodina sa nezaprie.

Očný krém ma nadchol. Malé balenie, ktoré nezaberie v batohu príliš miesta, ale vydrží dlho (mne asi 3 mesiace), takže nemusím neustále kupovať ďalšie.

Ľahko sa rozotiera a nijako nevonia. Po prvej aplikácii ma trochu štípal, čo ma prekvapilo, ale pri druhej už bolo všetko v poriadku. Asi nebola pleť zvyknutá na takú dávku živín. :) Po približne mesiaci používania sa mi kruhy pod očami začali zosvetľovať. A hlavne som sa zbavila "vriec" a opuchov pod očami. Pleť okolo očí mám teraz pevnejšiu a vyzerá zdravšie.

Na NAFIGATE oceňujem vedecké zázemie a blízky vzťah so zákazníčkami. Keď mám problém, stačí zdvihnúť telefón a viem, že mi dámy zo zákazníckej starostlivosti poradia.”

Chcem očný krém >