Reálné ženy

Lenka Š., 56 rokov

všeobecná sestra

Návrh bez názvu (4) 

Omladzujúca a vyživujúca sada pre intenzívnu hydratáciu a regeneráciu zrelej pleti

„Keď sa mi podarí, tak rekreačne športujem. Milujem lyže, korčule aj bicykel. Tiež rada cestujem, hlavne k moru. Mám dvoch synov a rodina je pre mňa všetkým.

Pretože pracujem v lekárni, často mám možnosť vyskúšať rôzne krémy alebo séra. Rovnako ale niekedy zanedbávam pravidelnú hydratáciu a na pleti sa také opomenutia hneď prejavia. Pravidelne aplikujem podkladový, denný, nočný a v lete CC krém. Používam micelárnu vodu a telové soli.

Sériu pre vekovú skupinu 50+ som testovala 7 týždňov a rozhodne s ňou budem pokračovať ďalej. Krém aj sérum sa výborne rozmazával a hneď sa vpíjal do pokožky. Pleť okamžite nasala to, čo mala, a príjemne sa napla. Po aplikácii je zjemnenie a vyrovnanie pleti cítiť. Na napnutú pleť sa mi dobre nanášal make-up.

Bola som milo prekvapená, že som nenašla žiadne negatíva. Balenie je praktické, vôňa príjemná a hoci mám citlivú pleť, nemala som ani po prvom použití žiadnu reakciu.

Pretože robím 15 rokov v odbore, tak nepodlieham ľahko módnym výstrelkom alebo naopak hystérii okolo niektorých látok. Viem, že kyselina hyalurónová je pre moju pleť dobrá a že je dôležité strážiť si, aké konzervanty kozmetika obsahuje. So zložením NAFIGATE som úplne spokojná.”

 

Chcem sadu Skin Recovery >