Reálné ženy

Jana, 57 rokov 

reálné ženy produkt (4) 

Omladzujúca a vyživujúca sada pre intenzívnu hydratáciu a regeneráciu zrelej pleti

„Som obyčajná žena, ktorá vychovala 3 krásne deti. Jedného syna a dve dcéry.

Obe dcéry sa zaujímajú o kvalitnú kozmetiku, ktorá by pleť nezaťažovala. Dcéry ma nedávno priviedli na lepšej kozmetiky bez zbytočných prísad, teda úplne inej kozmetiky, ako som bola doteraz zvyknutá. Nakupovala som značky bežne dostupné v drogériách.

Vaša kozmetika ma zaujala z mnohých dôvodov, ale hlavne preto, že má svoje produkty pekne rozdelené pre rôzne vekové kategórie a obsahuje plnú zásobu vitamínov, antioxidantov a aj kyselinu hyalurónovú.

Testovanie týchto dvoch úžasných výrobkov mi prinieslo ohromnú radosť. Vaše výrobky sú urobené presne na mieru pre môj vek a potreby mojej pleti. Najskôr ma zaujalo luxusné balenie a produkty, ktoré sa dávkujú pumpičkou. Je to obrovská výhoda, kedže sa nezanáša špina do výrobku ako pri klasických obaloch. Počas prvých použití séra i krému ma nie veľmi príjemne prekvapila vôňa, ale časom som si na ňu zvykla. Konzistencia výrobkov mi vyhovovala.

Používala som sérum a krém podľa návodu. Najskôr som vyčistila pleť a naniesla sérum, pár minút po vstrebaní som použila krém. Opakovala som to 2x denne. Výrobky zanechávajú na pleti pocit vláčnosti a zjemňujú vzhľad pleti. Po 4 týžnoch sa mi vrásky zdajú jemnejšie, pleť je viac hydratovaná, pružnejšia a pevnejšia.

Aj keď je cena vyššia, sérum i krém sa oplatí kúpiť, ich účinky ma presvedčili a odporučila by som ich i kolegyniam v práci.”

 

Chcem sadu Skin Recovery

 

Helena_web_kruh_vyrez

 

Helena Palicová
vedúci zákaznického servisu

Rada vám poradím s výberom vhodného prípravku, nákupom alebo akoukoľvek nejasnosťou.

info@nafigatecosmetics.sk

+ 420 733 144 437