Reálné ženy

Ivana, 28 rokov

reálné ženy produkt (5) 

Sérum kyseliny hyalurónovej

„Mám pred 30-tkou a už vidím na pleti nedostatky. Občasné šúpanie pokožky a suchosť a jemné začínajúce vrásky. Kedysi som veľmi málo riešila krémy na svoju pleť, necítila som potrebu používať ich pravidelne, ale mýlila som sa, keď som si myslela, že mi jeden krém vystačí na všetko. Posledné 2 roky sa zaujímam o všetky detaily starostlivosti o pleť, čo všetko sa v kozmetike nachádza, čo mi môže prospievať a viac sa o svoju pleť starám. Zbytočne nechcem ale pleť zaťažovať, či dávať na ňu chemickú drogériu.

Kozmetiku NAFIGATE som objavila nedávno a zaujalo ma na nej, že používa rôzne vedecky overené účinné látky pre pleť a nepoužíva parabény.

Rada skúšam nové veci, preto ma potešilo, že som si mohla vyskúšať sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej. Natierala som si sérum poctivo každé ráno i večer na vyčistenú pleť, potom po vstrebaní som sa natrela krémom. Gélová konzistencia séra mi veľmi vyhovovala. Na pleti nenecháva pocit zataženia, naopak pokožka je príjemne jemná a mám pocit hĺbkovej hydratácie. Cena je dobrá a samotný produkt hodnotím ako kvalitný. Odporučila by som len popracovať na tube, prípadne úplne zmeniť obal. Napríklad pumpičkové fľaštičky mi vyhovujú viac. Vaša tuba sama vytekala a je z veľmi mäkkého plastu. Celkovo však sérum hodnotím veľmi dobre a rada by som ho používala i naďalej a vašu kozmetickú značku NAFIGATE odporučím i známym.

 

Chcem Hyaluron Essential >