COCONUT PEELING MILK VÁM AUTOMATICKY PRIDÁME PRI OBJEDNÁVKE NAD 56 EUR

Antioxidant_oil

 
15
16 11516

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • antioxid3 Kód: 182..
  Antioxidačný olej
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics
    

   

  Ak sa stretávate s mdlou, oslabenou pleťou a vráskami, pravdepodobne vašej starostlivosti chýba antioxidačný olej. Antioxidanty pokožku chránia pred nepriaznivými vplyvmi, ktoré z pleti doslova vysávajú farbu a pružnosť.““

  circle-cropped
    Eva Mlynářová, Dermatologička

   

   

  NEOBERAJTE SVOJU POKOŽKU O MLADOSŤ

  Antioxidanty sú pre pleť pred tridsiatym rokom nutným pomocníkom - zachovávajú priaznivý vzhľad pokožky, a to až do neskorých rokov. Vytvárajú totiž ochranu pred škodlivinami, s ktorými sa dostávame do kontaktu každý deň. Smog, modré svetlo aj slniečko podstatne urýchľujú starnutie pokožky a zhoršujú jej celkový stav. Pre nechránenú pleť to platí dvojnásobne. Odporúčame zaradiť antioxidačný olej do kozmetickej rutiny čo najskôr, a to platí pre všetky typy pleti. 

  VEK: 25+ 

  €12,93 bez DPH €15,52
 • antioxid1 (1) Kód: 182.
  Antioxidačný olej_
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics
    

   

  Pre mdlú, oslabenú pleť s vráskami je riešením olej s antioxidantmi. Vaša pleť ich potrebuje, aby sa dokázala chrániť pred nepriaznivými vplyvmi, ktoré z pleti doslova vysávajú farbu a pružnosť.“

  circle-cropped
    Eva Mlynářová, Dermatologička

   


  NEROBTE SI VRÁSKY, DOPRAJTE SVOJEJ POKOŽKE MLADOSŤ

  Antioxidačný olej ako súčasť modernej kozmetickej starostlivosti pre všetky ženy. Vzniku prvých vrások alebo prehĺbeniu existujúcich vrások môžete v dnešnej dobe ľahko predísť.

  Vaša pokožka bude vďaka antioxidačnému oleju chránená pred smogom, modrým svetlom z počítača, mobilu, i pred slnkom a ďalšími vplyvmi, ktoré urýchľujú starnutie pleti.

  Vaša pokožka získa sviežosť a výživu. Vaše vlasy zase regeneráciu, lesk a pevnosť. 

  VEK: 25+ 

  €12,93 bez DPH €15,52

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.