NAFIGATE Cosmetics vyvíja kozmetiku, ktorá rozmaznáva pleť a šetrí prírodu. K vývoju produktov prispieva vedecký výskum.
Kľúčovým zástupcom portfólia NAFIGATE Cosmetics je kyselina hyalurónová, ktorá pleť hydratuje a spoločne s ostatnými aktívnymi látkami zabraňuje vzniku vrások.

Nejprodávanější

 • odlicovani Kód: 139
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  €27,13 bez DPH €32,55
 • Balíček hydratačnej starostlivosti 40+ Akcia Tip Kód: 71
  Skladom (2 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Balíček obsahuje AFIGATE Anti-Aging Sérum, NAFIGATE Očné sérum, NAFIGATE hydratačný denný krém, NAFIGATE regeneračný nočný krém a zdarma získate vzorek NAFIGATE CC krém.

  €50,49 bez DPH €60,59
 • Kopie souboru Hydratační péče 25+ Akcia Tip Kód: 70
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Balíček obsahuje NAFIGATE Kyselinu Hyalurónovú, NAFIGATE Očné sérum, NAFIGATE hydratačný denný krém, NAFIGATE regeneračný nočný krém a zdarma získate vzorek NAFIGATE CC krém.

  €45,28 bez DPH €54,33
 • hydratacni50 Kód: 115
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Pleť po päťdesiatke stráca svoju pružnosť a i nenápadné vrásky na pleti viac vyniknú. Preto si zrelá pleť zaslúži starostlivosť na mieru- takú, ktorá pokožku vyživí, zregeneruje a zredukuje vrásky.

  €38,86 bez DPH €46,63
 • Organic Sunscreen SPF 15 200 ml Kód: 145
  Skladom (3 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics
  Prírodná opaľovacia emulzia chráni pokožku pred slnečnými lúčmi typu UVA a UVB pomocou prírodného UV filtra. Účinkuje ihneď po aplikácii a nezanecháva na koži bielu vrstvu. Účinkuje na povrchu pleti, neobsahuje nanočastice, a vďaka tomu nepreniká do pokožky.
   

  €11,31 bez DPH €13,57
 • cc Kód: 62
  Skladom (> 5 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  CC tónovací krém s kyselinou hyalurónovou zjednoťuje odtiene citlivej pleti. Obsahuje drobné guličky pigmentu, ktoré sa po rozotrení uvoľnia a dodávajú pleti rovnomerne hnedastý tón. Ľahký, vysoko hydratačný krém pomáha vyrovnať nerovnomerné začervenanie pokožky.

  €12,93 bez DPH €15,52