Vianočné balíčky

 

Najpredávanejšie

13
68 11368
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • BALtelova Akcia Tip Kód: 174
  Skladom (> 5 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Predstavte blízkym na Štedrý deň šetrnú alternatívu telovej kozmetiky s originálnym balíčkom. Sprchové mlieko a ručne vyrábané mydlo čistia pokožku pomocou prírodného polyméru P3HB, ktorý sa na rozdiel od bežne používaných mikroplastov po použití rozkladá na prírodné látky, a preto neškodí prírode. Obidva prípravky navyše pokožku zjemňujú, ľahko hydratujú a zanechávajú krásnu kokosovú vôňu. 

  €11,63 bez DPH €13,96
 • BALcistici Akcia Tip Kód: 164
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica prípravkov vyčistí aj citlivú pokožku do posledného póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsiahnuté prírodné oleje pokožku vyživia. Prebytočné nečistoty dočistí hydratačné tonikum a usadené póry uvoľní čistiaca maska ​​pomocou aktívneho bambusového uhlia, ktoré odstráni aj čierne bodky.

  €24,43 bez DPH €29,32
 • BALkremy Akcia Tip Kód: 173
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica ľahkých a šetrných krémov poteší pod stromčekom každého. Denný krém pleti dodá nevyhnutné látky, ktoré pleti pomôžu vysporiadať sa s nepriaznivými okolitými vplyvmi a nočný krém pomôže k regenerácii pokožky počas spánku. Očný krém rozžiari a vyhladí očné okolie.

  €29,10 bez DPH €34,92
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 50+ Akcia Tip Kód: 172
  Skladom (1 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Nadeľte blízkym kompletnú kozmetickú starostlivosť, ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť. 

  €34,97 bez DPH €41,96
 • Vianočný balíček pre mužov Akcia Tip Kód: 175
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  €40,54 bez DPH €48,65
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 30+ Akcia Tip Kód: 165
  Skladom (2 ks) Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Nadeľte blízkym kompletnú kozmetickú starostlivosť, ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť.

  €67,59 bez DPH €67,59

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom