Vianočné balíčky VÝPREDAJ

 

Najpredávanejšie

13
68 11368
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • Vianočný balíček telovej kozmetiky Tip Výpredaj Kód: 174
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Sprchové mlieko a ručne vyrábané mydlo čistia pokožku pomocou prírodného polyméru P3HB, ktorý sa na rozdiel od bežne používaných mikroplastov po použití rozkladá na prírodné látky, a preto neškodí prírode. Obidva prípravky navyše pokožku zjemňujú, ľahko hydratujú a zanechávajú krásnu kokosovú vôňu. 

  €11,63 bez DPH €13,96
 • Vianočný balíček pre čistenie pleti Tip Výpredaj Kód: 164
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica prípravkov vyčistí aj citlivú pokožku do posledného póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsiahnuté prírodné oleje pokožku vyživia. Prebytočné nečistoty dočistí hydratačné tonikum a usadené póry uvoľní čistiaca maska ​​pomocou aktívneho bambusového uhlia, ktoré odstráni aj čierne bodky.

  €24,43 bez DPH €29,32
 • Vianočný balíček krémov Tip Výpredaj Kód: 173
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Trojica ľahkých a šetrných krémov poteší každého. Denný krém pleti dodá nevyhnutné látky, ktoré pleti pomôžu vysporiadať sa s nepriaznivými okolitými vplyvmi a nočný krém pomôže k regenerácii pokožky počas spánku. Očný krém rozžiari a vyhladí očné okolie.

  €29,10 bez DPH €34,92
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 50+ Tip Výpredaj Kód: 172
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Kozmetická starostlivosť, ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť. 

  €34,97 bez DPH €41,96
 • Vianočný balíček pre mužov Tip Výpredaj Kód: 175
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Pocit z jemnej a neporušenej pokožky aj pew pány. Balíček kombinuje sérum, ktoré revitalizuje a upokojuje pleť po holení, regeneračný nočný krém a sprchové mlieko, ktoré zbavia pokožku nečistôt.

  €40,54 bez DPH €48,65
 • Vianočný balíček hydratačnej starostlivosti 30+ Tip Výpredaj Kód: 165
  Skladom Značka: NAFIGATE Cosmetics

  Kozmetika ktorá zabráni prvým prejavom starnutia pleti. Balíček predchádza vzniku prvých vrások, rozjasňuje a vyhladzuje očné okolie, dodáva vysoký podiel látok nevyhnutných pre správnu funkciu a regeneráciu pokožky, intenzívne hydratuje a pomocou oligopeptidov zachováva jej pružnosť a pevnosť.

  €67,59 bez DPH €67,59

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom